Design, Comfort And Perfect Location!

  • 60 m²

Apartmán Design, Comfort And Perfect Location! nabízí domácí ubytování pro 4 hostů ve městě Marakéš. Náměstí Djemaa el-Fna je od apartmánu vzdáleno 4 km, zatímco Královské divadlo je vzdáleno 3 km.

Pro větší pohodlí jsou k dispozici 2 koupelen.

Apartmán je vybaven kompletní kuchyní.

Apartmán má vhodné umístění, v níž se nachází Perfect Beauty Coiffure Hammam & Spa v docházkové vzdálenosti. Centrum města Marakéš je vzdálené skoro 4 km. Podávající jídla francouzské kuchyně, Le Zinc leží 150 metrů od nemovitosti. Nejbližší letiště je Menara, 5 km od tohoto apartmánu ve městě Marakéš.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Design, Comfort And Perfect Location! Marakéš
Jnane Awrad Du 18 Novembre
Cena pouze pro mobilní zařízení

Jnane Awrad Du 18 Novembre

110 m od ubytování
Cozy Apartment With A Pool2
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cozy Apartment With A Pool2

6.0
Dostačující 1 recenzi
128 m od ubytování
Magnifique Appartement A Gueliz, Residence De Luxe
Cena pouze pro mobilní zařízení

Magnifique Appartement A Gueliz, Residence De Luxe

135 m od ubytování
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Menara
    10 km

    Vlaková nádraží

    Vlakové nádraží Marrákéš
    3,1 km

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování zdarma

    V pokojích

    • Klimatizace

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Design, Comfort And Perfect Location! apartmán?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Design, Comfort And Perfect Location! apartmán patří mimo jiné Musée Yves Saint Laurent Marrakech, Náměstí Djemaa el-Fna, Královské divadlo.
    • ❓
      Můžeme zaparkovat auto poblíž apartmán Design, Comfort And Perfect Location!?
      K apartmán Design, Comfort And Perfect Location! patří parkoviště pro hosty.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Design, Comfort And Perfect Location!?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Design, Comfort And Perfect Location! patří restaurace Le Zinc a La Poele Marrakech, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Je v toto ubytování typu apartmán k dispozici internet?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 60 m².
    • ❓
      Kolik hostů může apartmán Design, Comfort And Perfect Location! apartmán ubytovat?
      Apartmán Design, Comfort And Perfect Location! apartmán nabízí ubytování až pro 4 hostů.

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Menara
    10 km

    Vlaková nádraží

    Vlakové nádraží Marrákéš
    3,1 km

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Design, Comfort And Perfect Location! Marakéš

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít